KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12575228
nr 1257 5228
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Akvarell, "Vårdagjämning", signerad. Motivet: 15x9,5
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:25:59
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg